Loading...
processmaker 2019-05-07T15:55:24+00:00

درباره پرسس میکر

مجموعه نرم افزاری متن باز ، تحت وب و رایگان Process Maker، شامل ابزارهای متعددی به منظور طراحی و مدیریت گردش فرمهای سازمانی ، مکانیزه سازی فرآیندها ، ثبت اطلاعات از سطوح سازمان در دیتابیس یکپارچه  و … می باشد. این نرم افزار برای کاربردهای مختلف مانند استقرار مدیریت دانش به سادگی قابل استفاده است. از جمله شرکت هایی که از Process Maker استفاده می کنند TOYOTA و Lenovo هستند . در این لینک می توانید 34 شرکت بین المللی معروف که از پرسس میکر بهره می برند را مشاهده فرمایید :

https://www.featuredcustomers.com/vendor/processmaker/customers

این نرم افزار تا کنون بیش از 1،000،000 دانلود داشته است و توسط هزاران شرکت در کلاس جهانی استفاده می شود.

شرکت کیفیت پردازان فرآیند ، همراه با تیم متخصص از تحلیل گران سیستم و برنامه نویسان (developer of the ProcessMaker Workflow & BPM ) توسعه دهنده جریان های کاری و BPM با پرسس میکر است .

خدمات ما با پرسس میکر

مشاوره و تحلیل کسب و کار

کیفیت پردازان فرآیند ، راهکارهای ممتازی را با توسعه نرم افزار پرسس میکر متن باز و رایگان آماده کرده است . متخصصین BPM ما با سالها تجربه مشاوره و ارائه راهکارهای ممتاز برای سازمان ها در خدمت شما هستند تا این بار با نرم افزار پرسس میکر ، نیازهای سازمان شما را برطرف سازند .

توسعه پرسس میکر

متخصصین ما به خوبی آموزش داده شده اند تا فرآیندهای سازمان را درک کرده و دیجیتالی نمایند . هم چنین اگر مشکلی در فرآیند های قبلی که دیگر افراد ایجاد کرده اند ، پیش آید می توانید از متخصصین ما درخواست مشاوره نمایید .

سفارشی سازی پرسس میکر

کیفیت پردازان فرآیند به شما پیشنهاد سفارشی سازی و یکپارچه سازی خدمات پرسس میکر را می دهد. تیم چند تخصصه ما تجارب فوق العاده ای در رفع نیازهای سازمانی ، یکپارچه سازی فرآیندها و کاهش اتلافات زمانی و هزینه ای با نرم افزار پرسس میکر دارد . ما تجربه های عالی در زمینه سفارشی سازی پرسس میکر منطبق بر جریان کسب و کار شما ، یکپارچه سازی آن  با سیستم های موجود سازمان و فراهم کردن نرم افزار مدیریت جریان های کاری و فرآیندها با بالاترین کیفیت داریم . می توانید چند مورد را از لینک ذیل مشاهده فرمایید :

کلیک کنید

  • پرسس میکر Open source است . پس با نازلترین قیمت آماده پیاده سازی می باشد ( در نسخه تجاری نیازی به خرید لیسانس نرم افزار نمی باشد)
  • پرسس میکر نیازی به سرمایه گذاری زیاد در خصوص سرور ندارد ( مقایسه شود با نرم افزارهای Sharepoint )
  • با کمترین اطلاعات در خصوص زبان PHP و Javascript می توانید با کمک راهنماهای جامع و شرکت در کارگاه های این شرکت نسبت به اعمال تغییرات و بهینه سازی مدل خود اقدام کنید
  • در نهایت پرسس میکر به بهبود بهره وری شما کمک می کند

ویژگی های پرسس میکر